Nabídka práce Elektroinženýr - projektový manažer pro start_up - Český Těšín

S novou nabídkou práce Elektroinženýr - projektový manažer pro start_up () v obci Český Těšín (okres Frýdek-Místek) přichází na pracovní trh ke dni 13.07.2019 firma - zaměstnavatel Specialist Service, s.r.o. (, Český Těšín). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 0 Kč hrubého.


Další nabídky práce Frýdek-Místek

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Elektroinženýr - projektový manažer pro start_up
Úvazek:
Mzda:
dohodou
Poznámka k nabídce práce:
*Zodpovědnost za realizaci elektroinstalací (rozvody, sítě, rozvaděče, transformátory, klimatizace) v průmyslových podnicích ČR a v příhraniční oblasti Polska /greenfield,brownfield). *Spoluúčast na technických řešeních a spolupráce s kolegy z mateřské firmy v Polsku. *Komunikace a jednání se zákazníky. *Řešení problémů a jednání o vícepracích. *Vyhledávání obchodních příležitostí a sledování výběrových řízení a práce na nabídkách. *Možnost se podílet na start-up v ČR. *Možnost se dále vzdělávat rozvíjet v daném oboru. *Odpovídající mzdové ohodnocení, automobil i k osobnímu použití. *Firemní benefity. *SŠ/VŠ vzdělání v oboru PODMÍNKOU, včetně vyhl. 50, ideálně paragraf 8 /v případě nižšího paragrafu se očekává připravenost doplnit tento kvalifikační požadavek). *Zkušenosti s projektovým managementem a realizacemi technických projektů. *AJ na komunikativní úrovni. *AUTOCAD 2D - schopnost udělat úpravy ve výkresu. *ŘP sk.B. * Hledáme důkladného, pečlivého, spolehlivého a loajálního zaměstnance. *Vyžadujeme samostatnost, schopnost se rozhodovat (ale ne ukvapeně), orientaci na výsledek a zákazníka, připravenost se učit a cestovat.
Další nabídky práce Frýdek-Místek

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1372551 ()
Zaměstnavatel:
Specialist Service, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Karásková 597 479 237 jkaraskova@specialist.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace