Zpět na nabídky práce Frýdek-Místek

Nabídka práce ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK) - Nošovice

Ke dni 22.12.2023 nabízí Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. (27805450, Nošovice) volné pracovní místo na pozici ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK) v obci Nošovice (okres Frýdek-Místek).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 75 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 22. 12. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI SKLADOVÁNÍ (ZamK)
Místo práce:
Nošovice (Frýdek-Místek)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.10.2022
Mzda:
75 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně bakalářské
Text nabídky:
A02 z:19/7/2022 (ZamK) a:13/12/2023 Požadujeme: - korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu denní komunikace s mateřskou společností v Jižní Koreji). Výhodou: - pokročilá úroveň anglického jazyka. Náplň práce: - řízení a koordinace jednotlivých úseků společnosti - komplexní strategické plánování a rozhodování - kontrola plnění rozpočtu společnosti (spolu s finančním oddělením) - reprezentace a zastupování společnosti při obchodních jednáních a společenských akcích - komunikace s ostatními odděleními ve společnosti (sledování vybraných ukazatelů) - práce s korejským SW systémem a mateřskou společností v korejském jazyce - vedení a koordinace podřízených zaměstnanců. Kontakt emailem.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba:
Kateřina Mravec,