Nabídka práce Vývojový konstruktér (3D,2D) - Frýdecko-Místecko

S novou nabídkou práce Vývojový konstruktér (3D,2D) () v obci Frýdecko-Místecko (okres Frýdek-Místek) přichází na pracovní trh ke dni 16.07.2019 firma - zaměstnavatel Specialist Service, s.r.o. (, Frýdecko-Místecko). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 0 Kč hrubého.


Další nabídky práce Frýdek-Místek

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Vývojový konstruktér (3D,2D)
Úvazek:
Mzda:
dohodou
Poznámka k nabídce práce:
*Vaším úkolem bude vývoj nových produktů nebo přizpůsobení stávajících produktů dle zadání zákazníka. *Design 3D modelů. *Tvorba 2D výkresové dokumentace. *Spolupráce se zkušebnou a prototypovou dílnou. *Pružná pracovní doba. *Finanční odměny při životních a pracovních jubileích. *Práce v tvůrčím pracovním kolektivu s mnohaletými zkušenostmi v oboru. *Seberealizace v zajímavých firemních projektech. *Závodní stravování. *Sick days. *SŠ/VŠ vzdělání technického směru - nejlépe strojírenská konstrukce. *Prokazatelná 3-letá praxe ve strojírenské konstrukci. *Znalost 3D SW např. Catia, Creo, Solid Works, Inventor, etc. *Znalost strojírenských technologií a strojírenské výroby. *Dovednost tvořit výkresovou dokumentaci. *AJ výhodou *Očekává se aktivní osoba s kreativním přístupem k řešení úkolů, s dobrými komunikačními dovednostmi, orientovaná na výkon a schopna týmové spolupráce.
Další nabídky práce Frýdek-Místek

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1362734 ()
Zaměstnavatel:
Specialist Service, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Karásková 597 479 237 jkaraskova@specialist.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace