Zpět na nabídky práce Bruntál

Nabídka práce TECHNICI TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ

Ke dni 09.04.2024 nabízí Slezskomoravské telekomunikace Opava spol. s r. o. (43964435, ) volné pracovní místo na pozici TECHNICI TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ v obci (okres Bruntál).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 130 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 9. 4. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
TECHNICI TELEKOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ
Místo práce:
(Bruntál)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.05.2024
Mzda:
130 až 150 Kč
Požadované dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Text nabídky:
KO: Řehulka Leonhard, tel.: +420 602 741 245, e-mail: zaslat email Co by měl uchazeč splňovat: - vyučení, nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru (telekomunikace, elektrotechnika) je výhodnou nikoli však podmínkou - řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič - samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost rychle se rozhodovat a přizpůsobit se pracovní zátěži - komunikativní osobnost, schopnost týmové práce - schopnost domluvit se česky Pracovní doba 6:30-15:00 Co bude Vaše práce: - montáž a údržba optické a metalické sítě - montáž a údržba otických a metalických vnitřních rozvodů - montáž spojek na metalických a optických kabelech - zafukování optických kabelů/trubiček - montáž rozvaděčů - měření přenosových parametrů optických a metalických sítí - montáž technologií DSLAM S čím lze počítat: - tým kolegů, který Vám pomůže se zapracováním - práci s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací - možnost seberealizace a profesního růstu v rámci firmy - přátelské a profesionální pracovní prostředí - vzdělávací kurzy

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Slezskomoravské telekomunikace Opava spol. s r. o.
Kontaktní osoba:
Leonhard Řehulka,