Zpět na nabídky práce Ostrava-město

Nabídka práce Junior Specialist GBS R2R - Ostrava

Ke dni 02.05.2024 nabízí Siemens, s.r.o. (00268577, Ostrava) volné pracovní místo na pozici Junior Specialist GBS R2R v obci Ostrava (okres Ostrava-město).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 25 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 2. 5. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Junior Specialist GBS R2R
Místo práce:
Ostrava (Ostrava-město)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.10.2022
Mzda:
25 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně bakalářské
Text nabídky:
33131 Odborní účetní všeobecní ZamK Kontakt telefonicky na č. 727 896 641, e-mailem zaslat email, osobně po předchozí domluvě. Co u nás budete dělat? -ověřovat údaje dodavatelů/odběratelů v obchodních rejstřících -zakládat a spravovat kmenová data v interních databázích -komunikovat s kolegy / zákazníky /dodavateli/odběrateli emailem a telefonicky na denní bázi -účastnit se meetingů se zákazníky Co od Vás očekáváme? -uživatelskou znalost MS Office -aktivní/komunikativní znalost ruského a anglického jazyka -zájem o práci v administrativě -prozákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti, přesnost a pečlivost -týmovou spolupráci -zájem o osobní rozvoj Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Siemens, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Jana Hrenovčíková, 727 896 641