Zpět na nabídky práce Opava

Nabídka práce OPERÁTOR/-KA 5-TI OSÝCH CNC STROJŮ - Opava

Ke dni 18.06.2024 nabízí STROJCAR s.r.o. (25829220, Opava) volné pracovní místo na pozici OPERÁTOR/-KA 5-TI OSÝCH CNC STROJŮ v obci Opava (okres Opava).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 30 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 18. 6. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
OPERÁTOR/-KA 5-TI OSÝCH CNC STROJŮ
Místo práce:
Opava (Opava)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.08.2024
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
Požadované dovednosti:
Práce s PC - obsluha CNC strojů
Text nabídky:
*KO: Witassek Libor Ing.. Profesní životopis zašlete na e-mail: zaslat email Firma STROJCAR s.r.o. si za dobu své existence vybudovala postavení osvědčeného a kvalitního dodavatele v leteckém a automobilovém průmyslu. Stavíme na vysoké odbornosti, dovednostech a zkušenostech týmu špičkových zaměstnanců, jakož i na moderních technologiích, což vytváří předpoklady pro další růst konkurenceschopnosti a jakosti výroby s cílem neustále zvyšovat spokojenost našich zákazníků. Jako malý výrobní podnik v současné době hledáme operátora pro 5-ti osá CNC obráběcí centra. Co požadujeme: - SŠ vzdělání a praxi v oboru - schopnost základního programování Heidenhein - obsluha CNC 5-ti osých frézovacích center - základní měření výrobků při obrábění - čtení a práce s výkresovou dokumentací - dodržování BOZP Co Vám na oplátku rádi nabídneme? - Peníze, které plně odpovídají náplni a náročnosti Vaší práce - Šéfa, který je otevřen inovacím a dá Vám prostor pro realizaci - Kolektiv, kde se na sebe všichni můžete plně spolehnout - Zázemí stabilní společnosti, práce v malém týmu a z toho vyplývající další benefity - 5 dnů dovolené navíc - Příplatek na penzijní připojištění - Příplatek na stravování - Multisport kartu - Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu (školení, konference atd.)

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
STROJCAR s.r.o.
Kontaktní osoba:
Libor Witassek,