Zpět na nabídky práce Frýdek-Místek

Nabídka práce SAP Konzultanti (ZamK) - Nižní Lhoty

Ke dni 22.01.2021 nabízí Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka (27922693, Nižní Lhoty) volné pracovní místo na pozici SAP Konzultanti (ZamK) v obci Nižní Lhoty (okres Frýdek-Místek).
Nabídnutá (minimální) mzda za (jedna směna) je 40 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 22. 1. 2021 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
SAP Konzultanti (ZamK)
Místo práce:
Nižní Lhoty (Frýdek-Místek)
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.03.2021
Mzda:
40 000 až 70 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně bakalářské
Text nabídky:
A02 z:22/1/2021 (ZamK) Náplň práce: - SCM modul - administrace - identifikace, zajištění a realizace potřebného vývoje či změnových požadavků v SAP modulech na základě uživatelských požadavků - testování a vývoj nových funkcí (ABAP) - přímá podpora konečných uživatelů - analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení Požadavky: - analytické a logické myšlení na vysoké úrovni - vytrvalost a flexibilitu. Výhodou: - znalost ABAP - praktické zkušenosti s programováním v ABAP - komunikativní znalost AJ - orientace v SAP modulech. Nabízíme: - perspektivní zaměstnání - motivující platové ohodnocení - zajištění dopravy do a ze zaměstnání - denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny - příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění - práci s nejmodernějšími technologiemi - příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí - možnost vzdělávání - odborný a kariérní růst. Kontakt emailem.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka
Kontaktní osoba:
Martina Niedobová, +420 724 616 674