Nabídka práce Obsluha železničních, zemních a příbuzných strojů a zařízení - Ostrava

S novou nabídkou práce Obsluha železničních, zemních a příbuzných strojů a zařízení (Traťový strojník/ice) v obci Ostrava (okres Ostrava-město) přichází na pracovní trh ke dni 25.06.2019 firma - zaměstnavatel Advanced World Transport a.s. (47675977, Ostrava). Toto volné pracovní místo je z oboru Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz. Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek (Jednosměnný provoz) je přinejmenším 18000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Ostrava-město

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Obsluha železničních, zemních a příbuzných strojů a zařízení
Rozšířený popis:
Traťový strojník/ice
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.07.2019
Mzda:
18 000 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Hornopolní 3314/38, Moravská Ostrava 1. kontakt e-mailem: volnamista@awt.eu Popis pozice: - Řízení, obsluha a údržba mechanických strojů a strojů traťové mechanizace (MUV, Puschl, dvoucestný bagr, podbíječky apod.), popř. také silničních dopravních prostředků. - Práce na stavbě, údržbě a opravách železničního svršku a spodku. Požadujeme: - Vyučení nejlépe dopravního nebo strojního zaměření. - Průkaz způsobilosti k řízení speciálních hnacích vozidel na vlečky. - Licenci strojvedoucího a doplňkové osvědčení pro celostátní dráhy. - Zkušenosti s prací na železničním svršku. - Praxi při obsluze speciálních hnacích vozidel. - Vazačský a svářečský průkaz je výhodou. Nabízíme: - Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti. - Možnost odborného a profesního růstu. - Zajímavé finanční ohodnocení. - Systém zaměstnaneckých benefitů. PP na dobu určitou. 
Další nabídky práce Ostrava-město

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
10200110758 (Úřad práce Ostrava)
Zaměstnavatel:
Advanced World Transport a.s.
Adresa:
Advanced World Transport a.s.;, Hornopolní 3314/38, 702 62 Ostrava
Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Gomolová volnamista@awt.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace